Aktualności

W samo południe - rezerwacje na warsztaty dla dzieci od 7 października!

 

Jesienna szaruga za oknem, ale nie w naszych sercach czy głowach. Książki, jak nitki babiego lata, przecinają nam drogę, wplątują się ręce i niesiemy je dalej ze sobą. I jest od razu jakby jaśniej.

Festiwal Literatury dla Dzieci z radością informuje, że wraz z Conrad Festival przygotowaliśmy dla Was szereg ciekawych spotkań autorskich, inspirujących warsztatów literacko-plastycznych, a także edukacyjnych wystaw. Będzie też spektakl! Szczegółowy program wydarzeń znajdziecie na stronie Conrad Festival oraz Festiwalu Literatury dla Dzieci. 7 października ruszyły rezerwacje na wydarzenia przez naszą stronę.

 

Zarejestruj się!

 

Wydarzenia programu dziecięcego w ramach Conrad Festival w Krakowie potrwają od 21.10.-30.10.2016 r. (tak, tak, 21. to nie pomyłka). Możemy zapewnić, że nie zabraknie ulubionych autorów Waszych dzieci. Spotkania z twórcami poprowadzi niezastąpiony Szymon Kloska.

Do Krakowa przyjadą, by spotkać się z Wami m. in. Ola i Daniel Mizielińscy, Guido van Genechten, Tomasz Samojlik, Adam Wajrak, Ania Kaszuba-Dębska, Grzegorz Kasdepke oraz wielu innych. Zapraszamy do tłumnego przybycia.

 

Rezerwacje wystartowały 7 października o godz. 12:00!        

Aktualności – pozostałe:

© Festiwal literatury dla dzieci 2016 | 2014-2019
Design by Anna Kaszuba-Dębska