Aktualności

Drugie Życie Książki - edycja specjalna dla dzieci

 

U progu lata, razem z Krakowskim Biurem Festiwalowym i Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha organizować będziemy wyjątkową edycję akcji Drugie Życie Książki. Wyjątkową, ponieważ tym razem przedmiotem wymiany będzie książka dziecięca. Na zakończenie krakowskiej edycji Festiwalu Literatury dla Dzieci planujemy spotkać się w ogrodzie Muzeum Manggha na letnim, rodzinnym pikniku i powymieniać się z Wami książkami. Już teraz wpiszcie sobie datę 11. czerwca, o godz. 15:00 do kalendarzy.

 

Drugie Życie Książki to przedsięwzięcie Krakowskiego Biura Festiwalowego. Zasady udziału w wymianach są proste: wystarczy przynieść jedną, a maksymalnie dziesięć książek. Ważne: tomy muszą być w dobrym stanie. Kto przyniesie wydawnictwa wydane przed 1995 rokiem, będzie mógł wymienić je tylko na inne książki wydane do 1995 roku. Osoby, które przyniosą nowe książki (wydane po 1995 roku) – mogą wybierać do woli, zarówno spośród nowych, jak i starszych tomów. Drugie Życie Książki wciąż się rozwija. W minionym roku blisko 3 500 krakowian wymieniło się 16 000 książek, co czyni ubiegłoroczną odsłonę akcji największą jak do tej pory.

 

Akcja wymiany książek organizowana przez KBF trwa w Krakowie przez cały rok. Szczegółowe kalendarium spotkań dostępne na stronie www.drugiezycieksiazki.pl

 

fot. www.drugiezycieksiazki.pl

 

 

 

 

 

Aktualności – pozostałe:

© Festiwal literatury dla dzieci 2016 | 2014-2019
Design by Anna Kaszuba-Dębska