Program

 • Wydarzenia w ramach programu dla dzieci na Conrad Festival 2016

  Jako partner Conrad Festival, z przyjemnością przedstawiamy program spotkań autorskich i warsztatów dla dzieci na Conrad Festival. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest intensywność - jako pasja i zaangażowanie w kulturę. Zaszczepmy, tak rozumianą intensywnością, nasze pociechy!

  więcej
 • Spotkania festiwalowe w Gdańsku – edycja 2016

  Z dumą i radością przedstawiamy program tegorocznej edycji Festiwalu Literatury dla Dzieci. Zaczynamy w Gdańsku, więc wszystkie ręce na pokład! Przygotować żagle do stawiania, bo rezerwacje na wydarzenia festiwalowe już ruszyły!

  więcej
 • Spotkania festiwalowe w Warszawie - edycja 2016

  Tegoroczna edycja w Warszawie będzie jeszcze bardziej okazała. Zapraszamy nie tylko na wydarzenia festiwalowe w ramach Warszawskich Targów Książki, ale też do Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. W tym roku CSW będzie naszym drugim centrum festiwalowym.

  więcej
 • Spotkania festiwalowe we Wrocławiu - edycja 2016

  Serdecznie zapraszamy do Wrocławia na cykl spotkań z autorami w ramach Festiwalu Literatury dla Dzieci. Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 gościć będzie w tym roku bajeczne sławy literatury dla dzieci!

  więcej
 • Spotkania festiwalowe w Krakowie - edycja 2016

  Nie przenoście nam stolicy do Krakowa? Ależ przenoście! Jak stolica, to tylko Festiwalu Literatury dla Dzieci. Spotykamy się w czerwcu, a póki co, zapraszamy do zapoznania się z programem.

  więcej
© Festiwal literatury dla dzieci 2016 | 2014-2018
Design by Anna Kaszuba-Dębska