W 1992 r. ukończyła wydział Biologii UW, i po kilku latach pracy naukowej i dydaktycznej w Instytucie Transplantologii w Warszawie postanowiła wrócić do tego, co zawsze wydawało jej się najbliższe – do szeroko pojmowanej sztuki.

W latach 1988–1995 związana była z różnymi grupami teatralnymi (m.in. z Teatrem Akademickim UW i z grupą aktorską realizującą spektakl ,,Bachantki’’ Eurypidesa (reż. Mariusz Orski), który prezentowano m.in. na festiwalu M. Czechowa w Emmerson College (Anglia) w 1994 r.

W latach 1994–1996 zagrała kilka epizodycznych ról w telewizji (Teatr TV, reklama) i uczestniczyła w kilku warsztatach teatralnych m.in. organizowanych w 1993 r. przez Teatro Stalker z Turynu (w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie).

W 1990 r. ukończyła kurs tkactwa artystycznego, które okazało się prawdziwą i wielką pasją oraz inspirującym środkiem wyrazu, a przy okazji przyniosło parę znaczących nagród i wyróżnień.

Od 1997 -2003 r. brała udział w wystawach organizowanych przez warszawską Galerię Inicjatyw Twórczych.

Przez kilka ostatnich lat związana była z Centrum Artystycznym „Radomska”. Prowadziła zajęcia plastyczne dla dzieci w różnych grupach wiekowych oraz zajęcia tkackie dla dorosłych.